czwartek, 19 stycznia 2017

To Właśnie Miłość

Oddanie się całkowicie innej osobie - wymaga od nas  sporo wysiłku . Musimy nauczyć się dzielić z inną osobą wszystkim . Budujemy  wzajemne zaufanie , wierzymy ,że to ma naprawdę sen . Angażujemy się , oddajemy swoje ciało, umysł i duszę , chcemy wierzyć ,że w dobre ręce...Ale czy na pewno ?

Jesteśmy jak zaklęci , to porównywalne uczucie do opętania. Kiedy już  damy się porwać, przepadamy  jak , mucha w sieci komara .Nie Mamy najmniejszych szans na ucieczkę , przestajemy się bronić przed tym co nieuniknione .Najgorsze i zarazem najlepsze jest to ,że wcale nie chcemy się ratować .
Strach przed utratą osoby , która jest dla nas wszystkim ...Ciągła nieustająca troska o  partnera . Staranie się by było tak,  jak sobie to wymarzyliśmy. 
Chęć spędzania razem każdej chwili …w romantycznej scenerii , w kinie , przed telewizorem , na spacerze, w  łóżku zupełnie niewinnie … a innym razem tak bardzo erotycznie...
Pożądanie ,  to nic innego , tylko przeraźliwa chęć oddania się drugiej osobie w każdy najbardziej nieprzyzwoity sposób .Spełnienie swoich i partnera pragnień , nie  zważając na konsekwencje .
To właśnie...
MIŁOŚĆ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz